Falowniki Forum Instrukcje Porady Strona Główna Falowniki Forum Instrukcje Porady


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Hitachi L300P - pamięć motopotencjometru
Autor Wiadomość
bonanza


Pomógł: 60 razy
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 436
Skąd: Poland
Wysłany: 2010-07-18, 18:17   Hitachi L300P - pamięć motopotencjometru

Ostatnio instalowałem Hitachi L300P 7,5kW z użyciem funkcji motopotencjometru. Dwa wejścia ustawiłem jako Up i Down - reakcja prawidłowa, jednak po zatrzymaniu ponowny start rozpędza falownik do ostatnio użytej częstotliwości, a nie do minimalnej, którą określiłem w A062 na 10Hz. Zmiana parametru C101 na 0 czy na 1 wbrew definicji niczego nie zmienia. Nawet po wyłączeniu zasilania pamięta ostatnią prędkość. No i musiałem kolejne wejście zaprogramować jako UDC (kasowanie) i podpiąłem tam fizycznie sygnał startu, lecz odwróciłem programowo logikę wejścia - zanik sygnału startu jest równocześnie sygnałem kasowania. Ale nie powinno być chyba tak, że instalator kombinuje jak koń pod górę. :?: :lol:
Falownik zgłasza mi jakieś ostrzeżenie rzekomo o sprzeczności w parametrach W026, co ma dotyczyć częstotliwości minimalnej A062 - strona 119 (117) instrukcji. Ale nie rozumiem, co mu się nie podoba. Ustawiłem tylko dolną granicę na 10Hz - górna zdefiniowana na 0.0 jest ignorowana i mogę w praktyce jechać do 50Hz. Ale i tak nie widzę sprzeczności z kasowaniem motopotencjometru, zwłaszcza, że hardware'owo działa doskonale, a software'owo - wcale.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime