Falowniki Forum Instrukcje Porady Strona Główna Falowniki Forum Instrukcje Porady


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[dobór falownika ] Zamiennik falownika BauMuller
Autor Wiadomość
florianteam 

Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Brieg
Wysłany: 2010-09-26, 13:54   [dobór falownika ] Zamiennik falownika BauMuller

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum więc liczę na trochę wyrozumiałości.
Przechodząc do tematu. Poszukuje zamiennika falownika firmy Baumuller typ.BUS3-10/20-30-004(w moim układzie są 2 takie) na jakiś o parametrach firmy LEnze. Szukać taże będę zastępczych silników którymi steruje ten falownik.
Silniki Baumullera odpowiednio typ.DS-56A, Io=4,5A, 0,57kW, oraz Typ.DSG - 56M,Io=13A, 1,75kW.

Będę wdzięczny za każdą informację.
Interesowały by mnie taże metody doborów falowników.

o tak, ale ja jestem w tej sprawie kompletnie zielony. Szukałem jakiś informacji w sieci na temat tych baumuller, ale nic konkretnego nie znalazłem. Stąd moja prośba o pomoc jak dobrać te zamienniki. Ja ma za zadanie zaproponować zamianę, ale nie mam pojęcia kiedy nastąpi zamiana. Obecny sprzęt pracuje nadal bardzo dobrze, propozycja ma być wykorzystana w przyszłości w razie W.
Ten Baumuller składa się z 3 modułów zasilacza typ.BUG3-35-31-B-003
a informacje na nim podane to Eingang 3 AC 220V 50HZ , ausgang DC 310V
Natomiast te falowniki mają takie dane eingang:DC 310 ausgang 3AC 0-200V 10 A 0-300Hz BA:GKB 200% 2s. Dodam że na tych serwonapędach baumuller nie było podane napięcie zasilania. W układzie jest jeszcze jeden silnik asysynchroniczny z którym raczej se poradzę.
 
 
automatyk@vp.pl 

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Plock
Wysłany: 2010-10-01, 21:18   Serva

Masz tam kolego trzy (osie) servonapędy Baumullera zasilane z jednego zasilacza.
O ile z zamiennikami falowników do silników asynchronicznych nie ma większego problemu
to z servonapędami nie jest to już tak proste.Baumuller dalej produkuje serva więc radzę kupić na godzinę W zapasowe i zapomnieć o przróbkach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime